ZÁKAZNICKÁ ZÓNA
MENU
Dřevostavby pro bydlení
pod jednou střechou

Standardy

FASÁDA

Fasáda z kvalitní minerální točené omítky v zrnitosti 2 mm. Podklad tvoří vrstva z flexibilního lepidla a skelné tkaniny. Alternativně u některých domů zvolena provětrávaná fasáda, kterou lze dekorovat různými materiály (dekor dřeva, kamene, cihel).

STŘECHA

Betonová střešní krytina značky Bramac se zárukou 30 let. Ve standardním provedení je použita série Classic.

OKNA

Okna z plastových profilů s trojitou izolační gumou a šesti komorami. Dodávána s izolačním trojsklem. Vnitřní strana v bílé barvě, vnější strana s dekory dřeva nebo v antracitové barvě. Za příplatek lze i jiné dekory a barevnosti.

POHLEDOVÉ PRVKY

Standardně jsou venkovní dřevěné prvky ošetřeny tenkovrstvou lazurou, která je většinou sladěna s barevným odstínem oken. Za příplatek lze dřevo ošetřit olejem.

PARAPETY

Kvalitní tažené hliníkové venkovní parapety tloušťky 2,6 mm, včetně hliníkových koncovek.

INTERIÉROVÉ DVEŘE

Interiérové dveře s lehčenou dřevotřískovou výplní. Ve standardu osazujeme dveře s povrchovou úpravou CPL do obložky ve stejném provedení. Za příplatek je možné dodat dveře dýhované. Dveře jsou robustní od renomovaného výrobce.

SCHODIŠTĚ

Stupnicové schodiště s bílými podstupnicemi zasazené mezi stěnami.

PODLAHOVÁ KRYTINA

Laminátová plovoucí podlaha QuickStep Laminate Classic, za příplatek je možno dodat plovoucí vinylovou podlahu nebo plovoucí dřevěnou podlahu.

VZDUCHOTECHNIKA

Odvětrání koupelny, samostatně odděleného WC, technické místnosti a přípravy pro instalaci kuchyňského odsavače. Řešeno odvětráním nad střechu včetně koncovek a průchodových tašek. Příprava pro odsavač je standardně vyvedena na fasádu.

ELEKTROINSTALACE

Rozvodná skříň s jističi a kabeláž. Jako ovladače a vypínače elektroinstalace jsou použity prvky z řady LEGRAND MOSAIC

SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ

V koupelně umyvadlo a stojánková baterie, u vany vanová baterie se sprchovým setem. V případě umístění sprchového koutu je sprchový kout proveden bezbariérově.

SVÍTIDLA

Stropní podhledová LED svítidla do každého pokoje. V obývacím pokoji jsou umístěna dle velikosti místnosti 2 - 3 svítidla. V chodbě jsou umístěna podhledová svítidla. Svítidla mohou být čtvercová nebo kruhová.

KUCHYNĚ

Elektroinstalace: přípojka elektrického sporáku s varnou deskou se samostatnými jističi, zásuvka pro odsavač, dostatek zásuvek pro každý spotřebič (lednice, mikrovlnná trouba, pračka, myčka, horní osvícení kuchyňské linky, 3 zásuvky nad pracovní deskou). Vodovodní a kanalizační přípojky: přípojky pro pračku (pokud bude umístěna v kuchyni) a myčku, vpusť pro dřez. Vzduchotechnika: příprava pro odsavač.
Kuchyň Vám sestavíme a vyrobíme na míru dle Vašich požadavků.

VYTÁPĚNÍ

Koncept RSH Chytrá Domácnost, který spojuje výhody přímotopného ohřevu s inteligentní řídící jednotkou. Díky tomuto vytápění si můžete nastavit přes chytrý telefon teplotu ve všech místnostech i vzdáleně. K tomuto typu vytápění dodáváme také krbová kamna s komínem. Za příplatek je možno dodat další typy vytápění .

INTELIGENCE

Základním prvkem našich domů je centrální miniserver, který řídí proces vytápění a ohřev TUV, za příplatek také větrání či stínění. S tímto systémem získáváte nejen aktuální přehled o teplotě v domácnosti, ale také plně automatizovaný nástroj, pomocí kterého můžete nastavovat programy jednotlivých místností tak, abyste co nejvíce optimalizovali spotřebu domácnosti.
Přistupovat k tomuto zařízení můžete přes účet na našich internetových stránkách.
Přidanou hodnotou účtu na našich stránkách je nahrání veškerých dokumentů k domu, záručních listů, hlídání lhůt a jejich platností, a také hlídání servisních intervalů.

PŘEDSTAVEBNÍ SERVIS

Součástí standardního představebního servisu je asistované vyřízení stavebního povolení nebo ohlášky domu. Za příplatek zajistíme kompletní vyřízení stavebního povolení či ohlášky domu a všech vyžádaných dokumentů stavebním úřadem.

Co to je standard?

Standardem se rozumí standardní provedení stavby, které obsahuje součásti stavby jako fasádu, střešní krytinu, použitá okna, pohledové prvky atd. dle uvedených parametrů.

Stáhněte si příklad standardního provedení stavby:


Standardní stavba